Windows Live Essentials Yüklenmiyor

vipervenom (1) 7 yıl önce sordu

Merhabalar, bilgisayarımda movie maker yoktu ve yüklemek istedim. Windows her seferinde beni windows live essentials'a yönlendiriyor. Ve ben İNTERNETTEKİ TÜM ÇÖZÜMLERİ UYGULAMAMA RAĞMEN YÜKLEYEMEDİM. Nerdeyse bilgisayarı kırıcam. Format attırmayı düşündüm ama son bi kez size sorayım dedim. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Yüklenirken bittiğinde hata verip yüklenmiyor.

Toplam 2 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

Windows Live Essentials yükletmek istediğinizde ne gibi hata veriyor belirtmemişiniz ben yardımcı olmaya çalışayaım

Windows Live Essentials kalıntıları varsa bilgisayardan kaldırın 2012 sini yükletin

http://www.gezginler.net/indir/windows-live-fotograf-galerisi.html resimdeki gbi yükletmeye çalışın

vipervenom (1) 7 yıl önce cevapladı

Hata kodu şu an aklımda değil ama bu dediğinizi yapmıştım olmadı, format attırıcam. Teşekkür ederim ilginiz için.