Windows mağza uygulaması açılmıyor

semih09 (1) 9 yıl önce sordu

Merhaba benim windows 8 ben windows 8.1`e yükseltmek istiyorum ama olmuyor. Window u etkinleştiremiyorum. Aynı zamanda uygulamalar çalışmıyor.

Toplam 1 cevap

kenanftl (98) 9 yıl önce cevapladı

http://windows.microsoft.com/tr-tr/windows-8/update-from-windows-8-tutorial

  • Zaten Windows 8 kullanıyorsanız Windows 8.1 sürümüne Windows Mağazası'ndan ücretsiz olarak güncelleyebilirsiniz.

  • Windows 7 kullanıyorsanız, Windows 8.1 Yükseltme Yardımcısı'nı kullanarak Windows 8.1 sürümünü indirip satın alabilirsiniz. Yükseltme Yardımcısı'nda Windows 8.1 işletim sistemini şimdi, daha sonra veya bir ISO dosyası içeren medyayı veya bir USB flash sürücüyü kullanarak yükleme seçeneklerine sahip olursunuz.

  • Windows Vista veya Windows XP kullanıyorsanız bir DVD ile temiz bir yükleme gerçekleştirmeniz gerekir. DVD almadan önce sistem gereksinimlerini mutlaka gözden geçirin.