Windows Media Player 12'nin Şeklini Nasıl Değiştirebilirim ?

lion (595) 7 yıl önce sordu

Windows 10'daki Windows Media Player 12'ye resimdeki görünümü nasıl yapabilirim?

➤ Birde Windows Media Player 11'deki gibi görev çubuğuna kısayolunu nasıl yapabilirim?

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı
lion (595) 6 yıl önce cevapladı

@hakan cevabınız için önecelikle teşekkür ederim bazı nedenlerden dolayı çözüm önerinizi yeni deneme fırsatım oldu 3-4 kere anlattıklarınızı harfiyen yapmama rağmen her defasında yazdığınız yazının 9. maddesinde resimde bulunan hata çıkıyor