Windows Media Player Dosyayı Yürütemiyor.

taha17 (91) 8 yıl önce sordu

Arkadaşlar Bandicam ile video çektiğimde videoyu sorunsuz olarak izleyebiliyorum ama Movie Maker ile videoyu düzenlediğimde "Windows Media Player dosyayı yürütemiyor. Player, dosya türünü veya dosyayı sıkıştırmak için kullanılan codec bileşenini desteklemiyor olabilir." diye bir yazı geliyor ve video açılmıyor.

Toplam 1 cevap

lion (595) 8 yıl önce cevapladı

Merhaba, eski versiyon Windows Media Player'da codec sorunu mevcuttur. Her video türünü tanımaya biliyor. Videolarınızı sorunsuz oynatmak için neredeyse bütün video formatlarını tanıyan Daum PotPlayer kullanmanızı tavsiye ederim Daum PotPlayer indirmek için burayı tıklayın.