Windows Office kuramıyorum

hkara (1) 9 yıl önce sordu

Windows Office 2010 kurarken, bu sistemde yüklü olan bu paket tarafından etkilenen ürün yok, uyarısı çıkıyor ve yükleme yapmıyor, nasıl yükleyebilirim

Toplam 2 cevap

cemkara (4215) 9 yıl önce cevapladı

Bu sistemde yüklü olan bu paket tarafından etkilenen ürün yok

bu hata office kurarken değil Office güncellemesi kurarken karşınıza çıkar. Örneğin bilgisayarınızda Office yüklü değil ve siz Office Service Pack yüklemeye çalışırsanız Bu sistemde yüklü olan bu paket tarafından etkilenen ürün yok  hatası alırsınız.

Kurulum dosyanız Office'mi ait? Bundan emin misiniz? Yanlış bir kurulum dosyasından kurulum deniyor olabilirsiniz.

kloroplast123 (1) 9 yıl önce cevapladı

Eğer Bilgisayarın w8 ise yüklenmeyebilir.Sanırım Xp pclerde var diye biliyorum!!!!