Windows Phone 8 Uygulaması Hyper -v

ertugrul (-1) 9 yıl önce sordu

Visual Studio 2013 Windows  Phone 8 Uygulaması Çalıstırınca hata veriyor Bios da Hyper -v yok Enable yapcam Ama Asus da Bu özellik var diye Billiyorum Asus P8H61

Verilen Hata İse  bu   Error    1    0x80131500 bu

Toplam 1 cevap

murat (12492) 9 yıl önce cevapladı

İşletim sisteminiz nedir?

Bu hatayı genelde Windows 8 preview sürümü işletim sistemi verir. Ayrıca Servisler arasında

Denetim Masası > Yönetimsel Araçlar > Hizmetler altında

Hyper-V Virtual Machine Management servisi çalışyor mı kontrol edin. Hyper-V Virtual Machine Management servisi durmuş veya çalışmıyorsa hata alırsınız.