Windows Server 2008 R2 DataCenter Türkçe nasıl indirilir?

earslaner2001 (7) 5 yıl önce sordu

Öncelikle Merhaba,

Ben VmWare'de Windows Server 2008 R2 DataCenter kurdum ancak kurduğum sistem İngilizce idi. İnternette Türkçe Dil Paketlerini araştırdım, Türkçe İso Dosyalarını araştırdım yoktu. Halbuki benim Bilişim Bölümü Ağ İşletmenliği Dalında VmWare Programında DataCenter Türkçe Dil Paketi kurulduğunu  görmüştüm. O yüzden sizden Ricam Windows Server 2008 R2 DataCenter Türkçe Dil Paketi ya da Türkçe İso dosyası varsa bana atabilirmisiniz.

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 5 yıl önce cevapladı

Windows server 2008 r2 nasıl Türkçe yapılır? buradaki linke bulunan dosyayı dener misin?

Linkte Windows 2008 R2 için dil paketi mevcut. Datacenter sürümünde de çalışacaktır.