Windows server 2008 R2 x64 nereden indirilir?

lucas77 (199) 5 yıl önce sordu

Windows server 2008 R2 x64 işletim sistemini Vmware Workstation da kullanmak için nerden indirebilirim ?

Birde Windows server 2008 R2 x64 işletim sistemi nasıl ve hangi yollarla Vmare Workstation programına yükleyebilirim ?

-Teşekkür Ederim

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Windows server 2008 R2 x64 buradan 180 gün deneme sürümünü indirebilirsin: Windows server 2008 R2 x64  indir

Buradan indirdiğin ISO dosyası ile kurulum yapabilirsin.

Vmare Workstation ISO dosyası bağlama:

  1. Vmare Workstation içinde Virtual Machine Settings olacak.
  2. Burada Hardware bölümünde CD / DVD seç.
  3. Use ISO Image file seç.
  4. Daha sonra indirdiğin Windows server 2008 R2 iso dosyasını seç.

Windows server 2008 r2 kurulumu başlayacaktır.

lucas77 5 yıl önce

Teşekkürler ama 180 gün deneme sürümü değilde full sürümünü nerden indirebilirim ?

hakan 5 yıl önce

@lucas77 dediğin crack'e girer uzmanim.net'te crack paylaşmıyoruz.