Windows Server 2008 R2 Yeni Türk Lirası sembolü (₺) desteği nasıl aktif edilir?

hakan (15424) 5 yıl önce sordu

 Windows Server 2008 R2  Yeni Türk Lirası sembolü (₺) desteği nasıl aktif edilir?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

 Windows Server 2008 R2  Yeni Türk Lirası sembolü (₺) desteğini etkinleştirmek isterseniz sunucunuza bir güncelleme paketi kurmanız gerekiyor.

Bu güncelleme paketlerini yükledikten sonra sunucunuzu yeniden başlatın. Artık TL yerine ₺ sembolü aktif olacaktır.