Windows sıfırlarke %62 de dondu.

sosisz (1) 4 yıl önce sordu

Ayarlara girdim. Sıfırlarken 2 seçenek veriyordu. Her şeyi silmeyle ilgili olana bastim. Sıfırlama başladı. 19.00-20.00 arasında başlattım. En son saat 02.00 da %62ydi. Saat şu anda 11.40 hala %62 ne yapmalıyım?

Toplam 3 cevap

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

Format atın en etkili çözüm bu olacaktır.

sosisz 4 yıl önce

Nasıl atacağım bu durumdayken bilmiyorum

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Windows sıfırlama ile ilgili son dönemde çok fazla şikayet geliyor.  Kullanabileceğin bir başka bilgisayar var mı ya da arkadaşından alabileceğin bir Windows USB'si?

Yoksa bu ekranda kapatmayı deneyebilirsin bilgisayarı. Riskli bir işlem ama zaten yapabileceğin bir şey de yok. Bu ekranda bilgisayarın kapatma tuşuna basılı tut. Bilgisayar kapanacaktır. Açıldığında kurtarma ekranı gelecektir. Sonra adımları takip edersin.

sosisz (1) 4 yıl önce cevapladı

Bilgisayar ı tuşundan kapattım 3-4 dakika sonra tekrar başlattım kuruluma geçti. Gayet normal kurdum bilgisayarı sıkıntı çıkmadı. Eğer bu sorunu yaşayıp yapacak bir şeyiniz yoksa kapatın bilgisayarı. Ama riskli.