Windows Sistem Olay Bildirim Hizmeti hizmetine bağlanamadı hatası

orkunn (3) 10 yıl önce sordu

Parola ile sisteme giriş yapmak istediğimde  ' Windows sistem olay bildirim hizmetine bağlanamadı ' hatası vermekte. Tema ise, eski windows haline dönmüş.

Bu sorun nasıl ortadan kaldırılır ?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 10 yıl önce cevapladı

"Windows Sistem Olay Bildirim Hizmeti hizmetine bağlanamadı. Bu sorun standart kullanıcıların sistemde oturum açmasını engeller. "

Hatasını çözmek için;

  1. Başlatı tıklayın
  2. Denetim Masasından yönetimsel Ayarlara gelin.
  3. Hizmetleri tıklayın.
  4. Sistem Olay Bildirim Hizmeti'ni bulun iki kere tıklayın.
  5. Başlangıç türünü otomatik yapın.
  6. Bilgisayarı yeniden başlatın.

Sistem Olay Bildirim Hizmeti başlatılamadığı içi bu hatayı alıyor olabilirsiniz.