Windows Teması Klasik Oldu !!! (Arkadaşımın

emreege (1) 8 yıl önce sordu

Merhaba Nolur yardım edin arkadaşım bana dün bir problemini olduğunu söyledi problemi bilgisayarına yeniden başlattığında windows un klasik temasında gözüktüğünü söyledi aero özelliği silinmiş . bilgisayardan arkadaşımın özellikler kısmına geldiğimizde bir baktım temalara basamıyorum hepside gri şeklini almış yani buda silinmiş anlamında oluyor heralde. Ne yapıcam şimdi. ? arkadaşım bilgisayarı için windows 7 aerosu bozulmuş.

Toplam 3 cevap

kenanftl (98) 8 yıl önce cevapladı

http://uzmanim.net/soru/sistem-geri-yukleme-nedir-nasil-yapilir/28390 Bu adrese gidin, uygulayın benim bildiğim bu kadar yanlışım varsa düzeltiniz. İnşallah düzelir kardeşim.

enes7534 (13) 8 yıl önce cevapladı

Bilgisayarını yeniden başlatsın. Bazen bendede böyle sorun oluyordu. Ben yeniden başlattığımda sorunum düzeliyordu.

emreege (1) 8 yıl önce cevapladı

Merhaba Malwarebytes taraması yaptım sorun çözüldü