Windows Update 80070002 ve 80070003 hatası çözümü

yusufbozar (348) 9 yıl önce sordu

Windows güncelleme yaparken 80070002 ve 80070003 hatasını alıyorsanız aşağıdakileri uygulamanız yeterli olacaktır.

Toplam 1 cevap

yusufbozar (348) 9 yıl önce cevapladı

Başlat > Çalıştır > "Services.msc" komutunu yazıp Enter yapıyoruz

Hizmelerden "Windows update" hizmetini sağ tıklayıp hizmeti durduruyoruz.

Şonra windows güncelleştirme dosyalarını silmemiz gerekiyor.

Başlat > Bilgisayar > (C:) Windows Klasörü içindeki SoftwareDistribution dosyası açıyoruz.

Yada Windows + R tuşlarına basıyoruz."%windir%\SoftwareDistribution" yazıp Enter diyoruz.

"DataStore" klasörünün içindekileri siliyoruz.

Sonra "Download" klasörü içindekileri siliyoruz.

Hizmelerden "Windows update" hizmetini sağ tıklayıp hizmeti tekrar çalıştırıyoruz.Ve güncellemeleri yeniden başlatıyoruz.

Hepsi bu kadar......