Windows Update Denetleniyor hatası

xazxaz10 (55) 7 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar pc ye format attım.Driverları kurdum ve windows update i açtım fakat 2 gündür denetleniyor da kalıyor bu soruna benzer bi konu vardı baktım herşeyı yaptım ama düzelmedi. Windows6.1-KB3102810-x64 bunu kurdum yeniden başlattım aynı fixit programını kullandım aynı bu sorunumu nasıl çözebilirim.

Toplam 2 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

 @murat hoca nın bir paylaşımı işinizi görür tahminim konuya gidin

xazxaz10 (55) 7 yıl önce cevapladı

Çözdüm Arkadaşlar  kb3102810  kurdum sonra kb3172605 bunu kurdum 10 dk sonra çözüldü teşşekürler