Windows Update güncellemeleri indirmiyor. Windows Update güncelleme sorunu nasıl çözülür?

kullanici690322 (7) 3 yıl önce sordu

Windows Update bekleyen indirmeler var. İndir dememe rağmen indirme yapmıyor, nedeni nedir?

Toplam 2 cevap

hydra (3800) 3 yıl önce cevapladı

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc/scannow yazın ve enterlayın, işlem bitince sistemi yeniden başlatın.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sırasıyla;

DISM.exe /Online /Cleanup-image /Scanhealth
DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth

yaz ve enterla.

Buradaki ve Buradaki zip dosyalarını indir, içerisindeki .bat dosyasını masaüstüne at ve çalıştır.

kullanici690322 (7) 2 yıl önce cevapladı

reis senden ricam benim pc ye uzaktan bağlantı gerçekleştirmen mümkünmü sorunum hala devam ediyor çünkü