Windows update sorunu

asusx550c (1) 8 yıl önce sordu

Bilgisayarım asus x550c update etmek istiyorum bana "WindowsUpdate_8007041D OR WindowsUpdate_dt000" bunu veriyor ben ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 8 yıl önce cevapladı

WindowsUpdate_8007041D hatası alıyorsanız bir şeyler güncellemelere engel oluyor demektir.

Antivirüs kullanıyor musunuz? Ya da internet security programı?  Bunu kapatıp güncellemeyi deneyin.

Bir de buradaki Windows Update sorun giderme aracını çalıştırmayı deneyebilirsiniz