windows updete sorunu

kerimcan25 (1) 8 yıl önce sordu

windows 10 da windows upedete sürekli Microsoft Visual C++ 2012 Update 4 Yeniden Dağıtılabilir Paketi Güncelleştirmesi (KB3119142) güncellemesini yüklüyor...her zaman güncellemeleri denetle dediğimde önce bu güncellemeyi yüklüyor sonra varsa diğer güncellemer yoksa windows updete güncel diyor..ama mutlaka her seferinde Microsoft Visual C++ 2012 Update 4 Yeniden Dağıtılabilir Paketi Güncelleştirmesi (KB3119142) diye bi güncellemeyi yüklüyor...bu bir sorunmudur yoksa kendiliğinden geçecek bi durummudur acaba bilen varmı?

Toplam 1 cevap

paristanbulima (228) 8 yıl önce cevapladı

Güncellemeyi yükleyemiyordur. Sana sorun çıkarmıyorsa önemli değil