windows uptade ekrana gelme sorunu

efsaneemrahylz (247) 7 yıl önce sordu

arkadaşlar merheba benim şöyle bir sorunum var ekrana gelmesini istemiyorum sorun bu

Toplam 1 cevap

tahatugyan (1206) 7 yıl önce cevapladı

Aşağıdaki adımları uygula sorunun çözülebilir

Not: Resim net görünmüyor ise üzerine bir kere tıklaman yeterli olacaktır

- Denetim Masası\Sistem ve Güvenlik\İşlem Merkezi bölümüne gir

- Daha sonra gelen pencereden sol kısımda bulunan İşlem merkezi ayarlarını değiştir'e tıkla

- Ardından gelen pencerede Windows Update kutucuğu işaretli ise, kutucuğun işaretine kaldır ve tamam diyerek çık.

Umarım faydalı olmuştur...