Windows ürün anahtari ve win8

lowcord (7) 6 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar. Ben bundan yaklaşık 6-8 ay önce bilgisayarım çöktüğü için zorunlu olarak internetten Windows 8.1 ISO dosyasiyla sistemi yeniden kurdum ve crackledim. Benim bios keyim win8 için. Windows 8.1 e sonradan kendi bios keymi girdim onayladı fakat halen crackteki keyi kullanmaya devam ediyor. Windows sitesinde win 8 ISO dosyası bulunmamaktadır. Win8.1 ISO dosyası var . Şimdi ben win8 sitemi nasıl tekrardan kurabilirim.  Not : bilgisayara tekrar baştan sistem kurdugumda win8.1 crack keyini kullanıyor.

Toplam 1 cevap

candan (4301) 6 yıl önce cevapladı

crack yaparak etkinleştirdiğiniz keyi silin  cmd.exe yünetici olarak çalıştırın "slmgr.vbs -upk" bu komutu yapıştırın ve entra basın key silinecektir şimdi kendi orjinal ürün anahtarınızı girin

lowcord 6 yıl önce

Hmm anladım yarın deneyeceğim bilgisayara yeni sistem yüklemeye çalıştım Cd çizikti sanırım yarın yeni ISO dosyası yükleyeceğim denedikten sonra sonuçları belirtirim burada. Teşekkür ederim cevabınız için

lowcord 6 yıl önce

bilgisayardaki sürüm win8.1 olduğu için benim ürün anahtarımı kabul etmiyor başka sürüme ait tarzında uyarı çıkıyor. Olmadı crackli kullanacağım yinede çok teşekkür ediyorum. Cevabınız için