Windows uzak masaüstü bağlantı problemi

kullanici79403 (14) 6 yıl önce sordu

Merhaba uzak masaüstüne bağlanmaya çalışıyorum fakat şu hatayla karşılaşıyorum. Ne yapabilirim?

Toplam 2 cevap

kullanici79403 (14) 6 yıl önce cevapladı

Uzak masaüstü Windows'un kendi programı zaten.

Sorunu çözdüm
Uzak Masaüstü;

Seçenekler;

gelişmiş;

ayarlar;

Rd ağ geçidi sunucusunu kullanmayı seç.

temmuz 6 yıl önce

Onu kullanma ve benim linkte paylaştığım programı dene. Aynı işi sağlıklı ve güvenli bir şekilde kolaylıkla yapabileceksin. Hiç uğraşmana gerek olmayacak.

omercik 6 yıl önce

Probleminizi çözdüyseniz, cevabınızın sol tarafındaki onay işaretine bir defa tıklayın ve cevabınızı çözüm olarak işaretleyin. @kullanici79403

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Bağlanmak için hangi yol veya aracı, programı kullandığını belirtmemişsin. Ama bu işler en kolay ve sağlıklı TeamViewer isimli bir program vasıtasıyla yapılabiliyor (Uzak masaüstündede yüklü olmalıdır):

TeamViewer nedir, nasıl kullanılır? (Tıkla)