Windows winload.efi windows 7 kurulumu

trhcker (1) 7 yıl önce sordu

Merhaba windows 10 a win 7 kurucaktım ama kurluşta windows kur seçeneği gelio ve winload.efi zararlı yada hatalı dijital imzası yoktur yazıyor

Toplam 2 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

Orjinal windows 7 değildi sanırım cracklı siteden indirilmiş veya kopya cd  den format atmaya çalıştığınız

için böyle bir uyarı almış olabilirsiniz

orjina ve kendisitesinden Windows® 7 indirebilirsiniz burdan indirin

DVD ye yazdırmak için iso programı :burdan indirin

trhcker (1) 7 yıl önce cevapladı

Çok teşekkürler cd ye atmasam olmazmı yakınımda cd ci yok gitmeye üşenioyrum :D

tahatugyan 7 yıl önce

Elinde 4 gb üstü bir usb bellek varsa rufus programıyla usb ile format atabilirsin

trhcker 7 yıl önce

Elimde yok malesef ama deamon tols ile olurmu acaba

tahatugyan 7 yıl önce

malasef elinizde 4 gb üstü bir usb bellek olması lazım

trhcker 7 yıl önce

Hmm cd siz win 7 ye geçeblrmyim peki