WİNDOWS XP ESKİ BİLGİSAYARIM SİTELERE GİRMİYOR

arda06 (1) 4 yıl önce sordu

Merhaba eski bilgisayarımı yeniden kurdum ve ati yükledim interneti ayarladım fakat sitelere girmiyor chrome aratmamı sadece buluyor onun dışında hiçbir siteye girmiyor çok eski bilgisayar ve virüs yok

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

İnternetinizde problem olabilirmi ?

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Bu sorun tuhaf fakat bilgisayarına başka tarayıcı yükle ve öyle dene diyecem ama sitelere giremiyorsun.Başka bir bilgisayardan ADWCleane'i USB belleğine at ve o bilgisayarında aç ve virüs tarat belki sorunun virüsden kaynaklanıyordur.