Windows Xp LNK sorunu

emree (1) 8 yıl önce sordu

Selamlar, windows xp sürümü bilgisayarımda herşey Lnk dosyası türüne dönüştü ayrıca hiçbir dosyaya ulaşamıyorum. birlikte aç karşıma heryerde çıkıyor. Şimdiden teşekkürler

Toplam 2 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

 birlikte aç hatası indirdiğiniz bir programı birlikte aç  tıklatınca olmuştur bu hata kayıt defterinden düzeltile biliyor  fakat bilgisayardan anlamanız gerekir bu hata olmadan evvel bir tarihe sistemi geri yükleyin sorununuz düzelecektir

cemkara (4215) 8 yıl önce cevapladı

Windows XP'de tüm dosya uzantıları .lnk olduysa sorunun çözümü için Windows Repair programını kullanabilirsin.

Windows repair programı ücretsiz ve kısayol sorunlarıda dahil pek çok sorunu çözüyor.

  1. Windows Repair programını buradan indir.
  2. Windows'u güvenli modda başlat.
  3. Zip dosyası içindeki Repair_Windows.exe uygulamasını çift tıkla.
  4. Windows Repair içindeki sekmelerden Repairs'i tıkla
  5. Open Repairs'i tıkla
  6. Start Repairs butonunu tıkla.

Program otomatik olarak sorunları bulup düzeltecektir. Windows XP .lnk sorunu düzelecektir.

Gerekirse işlemden sonra bilgisayarı yeniden başlatmanda fayda var.

emree 8 yıl önce

çözüm öneriniz için teşekkürler. Repair progarmını indirdim ama kurmak için tekrar birlikte aç karşıma çıkıyor.