windows10 touchpad kaydırma kendi kendine deaktif oluyor

kullanici60432 (1) 7 yıl önce sordu

windows 10 monster abra a7 laptop kullanıyorum touchpad çoğu zaman düzgün çalışsa da arada bir touchpad kaydırma deaktif oluyor bilgisayarı yeniden başlatınca düzeliyor ama kesin bir çözüm bulamadım ayrıca sürücü güncel durumda şimdiden teşekkürler

Toplam 3 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

windows10 touchpad kapatmak ve devre dışı yapmak için veya varsayılan eski ayarlarınıza dönmek için

Denetim Masası\Donanım ve Ses fare sekmesine tıklatın bakın yukarda verdiğim resimde ayarları tıklatın  varsayılan ayarlara dönünün  kaydırma özeliğide düzelmesi gerekir

kullanici60432 (1) 7 yıl önce cevapladı

dediğinizi denedim sonra tekrar aktif ettim durum aynı da siz beni anlamadınız sanırım ben touchpadi kapatmak falan istemiyorum kaydırma özelliğinin ara sıra kaybolmasından şikayetçiyim

candan 7 yıl önce

yukarda cevabımı uygulayın tamamdır

candan 7 yıl önce

bakın yukarda verdiğim resimde ayarları tıklatın varsayılan ayarlara dönünün kaydırma özeliğide düzelmesi gerekir

kullanici60432 7 yıl önce

ayarları varsayılana çevirdim hala aynı bir şey değişmedi maalesef

mutecessis (216) 7 yıl önce cevapladı

Bu laptop'unuz bir darbe aldıysa aldığı darbeden dolayı touchpad düzgün çalışmıyor olabilir.

kullanici60432 7 yıl önce

laptopum 6 aylık hiç düşmedi hiçbir yere çarpmadı hiçbir şey de laptopa çarpmadı darbeden olması imkansız yani

mutecessis 7 yıl önce

anladım o zaman yazılımsal bir sorun var bir bilgiye ulaşırsam iletirim. @kullanici60432