Windows7 Update Başarısız Hatası

leone1907 (18) 4 yıl önce sordu

bazı güncellemeler sürekli hata veriyor başarısız diyor, problem ne olabilir?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Dana önce yüklenmesi gereken güncellemellemeler olabilir. Windows update yaptığında bu hatayı almana rağmen bazı güncellemeleri yüklüyorsa demek ki önce onların yüklenmesi gerekiyordur. Bu şekilde 4-5 defa Windows update çalıştırdığında hepsi yüklenecektir.

Sorun devam ederse Windows 7 Windows Update sorun gidericiyi çalıştırmayı dene: https://aka.ms/diag_wu