winows update "hatayla karşılaşıldı"

veysi2023 (149) 5 yıl önce sordu

Güncelleştirmeleri yüklerken bazı sorunlar oluştu, ancak daha sonra yeniden deneyeceğiz. Bunu görmeye devam ederseniz ve bilgi için Web'de arama yapmak ya da destek birimine başvurmak isterseniz bu yardımcı olabilir: (0x80070424)  windows update'e gelip güncellemeleri denetleyince bu hatayı alıyorum, bunu nasıl çözebilirim?

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

1.Çözüm

Windows update sihirbazı var yani bu program ile sorunları düzelte bilirsin.

2.Çözüm

1. yöntem işine yaramaz ise bu linkdeki kodları CMD'yi yönetici olarak çalıştırarak yaza bilirsin ihtimal veremem

Link

veysi2023 5 yıl önce

hepsini denedim sorun düzelmedi