Winrar indirme linkleri hata veriyor. Winrar nasıl indirilir?

deniizezel (1) 4 yıl önce sordu

Bilgisayarıma winrar indirmek istiyorum videoda verdiğiniz linke tıkladım ancak direk indiriyor o sayfayı açmıyor ne yapmam gerek acaba. Winrar yükleme ile ilgili sıkıntı yaşıyorum

darkcrak 4 yıl önce

Ne gibi sıkıntı yaşıyon?

Toplam 2 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Winrar indirme için

Ya da https://www.rarlab.com/download.htm adresine giderek  WinRAR x86 (32 bit)  veya WinRAR x64 (64 bit) 5.90 linklerine tıklayabilirsin. Türkçe Winrar indirmek istiyorsan o zaman sayfanın altına doğru in ve Turkish (64 bit) ve Turkish (64 bit) linklerini tıkla.

Eğer indirdiğin Winrar dosyalarını bulamıyorsan Google Chrome tarayıcısında adres satırına şunu yaz:

chrome://downloads/

Bu seni indirilenler klasörüne götürür ve orada indirilenleri bulabilirsin.