WinRar klasörünün içine dosya kopyalarken "erişim engellendi" hatası alıyorum, nasıl düzeltebilirim?

kullanici690322 (7) 3 yıl önce sordu

WinRar klasörünün içine dosya kopyalarken "erişim engellendi" hatası alıyorum, nasıl düzeltebilirim?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 3 yıl önce cevapladı

Rar dosyasının içindeki dosyada virüs ya da şüpheli dosya olabilir.

Eğer gerçekten virüs olmadığından eminsen o zaman Windows Defender ya da kullandığın antivirüs programını kapat. Daha sonra tekrar dene.

Sıkıştırılmış dosyalar açılırken virüs taramasından geçirilir. Bu aşamada dosya şüpheliyse erişm engellenir.