Winrar son sürüm nasıl indirilir? - 2019

omercik (9418) 5 yıl önce sordu

Winrar nasıl indirilir?

Winrar son sürümü nerede bulabilirim?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Bilgisayara WinRAR indirme ve kurmanın yolu çok basittir. Bu çözümde WinRAR'ı yüklemenize yardımcı olacağım.

WinRAR indirme ve kurulumu - 2019

  1. Öncelikle WinRAR'ın kendi sitesi olan rarlab sitesini bu linke tıklayarak açın: https://www.rarlab.com/
  2. Bu sayfada farklı dil seçenekleri göreceksiniz. WinRAR Türkçe indirmek için Turkish seçeneğini bulmamız gerekiyor. Turkish yanındaki 32-bit veya 64-bit linklerinden bilgisayarınıza uygun olana tıklayın.
  3. Tıkladığınız zaman WinRAR'ın .exe dosyası bilgisayarınıza inecek.

WinRAR setup dosyası indikten sonra kurulumu yapabilirsiniz. Kurulum tamamlandıktan sonra artık yapmanız gereken başka bir şey yok.

İpucu: WinRAR'ı varsayılan arşiv uygulaması yapmak ve daha detaylı anlatım için videomuzu izleyebilirsiniz. Video burada: WinRAR nasıl indirilir? | VİDEOLU ANLATIM