wix'de adsense çalışmıyor..

combine (9) 6 yıl önce sordu

wix'deki eklentiden Üzgünüz,Google adsense şu anda sorun yaşıyor.Lütfen daha sonra tekrar deneyin. diyor.

ama google adsenseye kayıt olmak için girsem bile sitesine girmiyor bi loading ekranında yukarda bir çizgi gidip geliyor hiçbir zaman sonu gelmiyor.

Toplam 1 cevap

ka4nklnc (21) 6 yıl önce cevapladı

domain adresinin google tarafından onaylanması gerekmekte onaylandıktan sonra reklamlar görünmeye başlayacaktır

combine 6 yıl önce

adsenseye kayıt olayım diyorum sitesine giremıyorum bir şekilde kayıt olsamda loading ekranından çıkmıyor