WO Mic kullanıyorum mikrofonumun sesi azaldı

taha17 (91) 6 yıl önce sordu

WO Mic wifi bağlantısıyla telefonumu mikrofon gibi kullanıyorum sesim çok az gelmeye başladı mikrofonun dibine girip bağırınca anca o zaman biraz sesim geliyor ne yapabilirim?

Sorun telefonumun mikrofonunda da olabilir bilgisayardan mikrofonumun (telefonumun) sesini dinleye tıkladığımda çok az duyuyorum kendi sesimi

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Telefondan ve PC'den mikrofon ses ayarlarını yükseltirsen düzelmesi lazım (Ayrıca PC'de hoparlör sesinide yüksek seviye ayarlamalı).