Wolfteam Client Checksum Hatası?

huseyinking (-50) 7 yıl önce sordu

Client checksum Hatası ?

Çözümü Nedir?

    Toplam 1 cevap

    huseyinking (-50) 7 yıl önce cevapladı

    Merhabalar bu Hatanın Çözümü İçin Aşağıdaki Yöntemleri uygulayın

    ÇÖZÜMLER:

    • Bilgisayarınızı ve modeminizi kapatıp tekrar açın.
    •
    • DNS ayarlarınızı otomatik hale getirin.
    •
    • Virüs programınıza Wolfteam'i güvenli işaretleyin. Bu işlemi başaramazsanız virüs programınızı kapatınız.
    •
    •  Güvenlik duvarı ayarlarını inceleyerek Wolfteam'i ve sadece güvenli işaretlemeniz yeter . Bu işlemi yapamıyorsanız Güvenlik Duvarını kapatınız.
    •
    •  Oyunu Denetim masasından siliniz. Daha sonra Oyunun kurulu olduğu dosyayı tamamen siliniz. Yeni bir kurulum indirip yükleyin.
    •
    •  Pc nizi Kaliteli Bir Virüs Programıyla Temizleyin