Wolfteam Client Checksum Hatası

huseyinking (-50) 7 yıl önce sordu

Wolfteam Client Checksum Hatası ?

Toplam 1 cevap

huseyinking (-50) 7 yıl önce cevapladı

Client Checksum nedir ?

Bu hatayi aliyorsaniz internette dns ayarlarinizda bir problem oldugunu belirtmektedir  eğer hatayi almak istemiyorsanız ve Oyunu rahatça oynamak istiyorsaniz alti okuyunuz.

İşte çözümlerimiz ;

Not : bu işlemleri yaparken wolfteaminn kurulu olmasi gereklidir.

1-) Bilgisayari ve Modeminizi Kapatıp Açın

2-) DNS Ayarlarını Otomatik Yapın

3-) Virüs programınıza Wolfteami Güvenli olarak işaretleyin aynı işlemi güvenlik duvarındada yapın.  eğer bu işlem olmazsa güvenlik programınızı ve güvenlik duvarınızı kapatın.

4-)      Oyunu Denetim Masasından siliniz ve Oyunun kurulu oldugu dosyayı komple silip geri dönüşüm kutusunda siliniz. Ve yeni bir Kurulum dosyası indirip yükleyiniz ...

5-)  Bilgisayarınıza Virüs bulaşmıştır kaliteli bir virüs proramı ile taratıp virüsleri silebilirsiniz.

ANLATIM ALINTI DEILDIR

TEŞEKKÜRLER :=)