Word dosyası ortadaki yazıyı kaldırma

muha189 (29) 2 ay önce sordu

Merhaba bir tane word yazısı var elimde sınavda sorumlu olacaz ama ortada bir şekil var o şekil yüzünden gözüm ağrıyor okuyamıyorum bunu nasıl kaldırabilirim

Toplam 1 cevap

alattin (17014) 2 ay önce cevapladı

Word belgesinin içinde resim mi var? Yani word belgesi oluşturulurken jpg gibi formatlardan mı yararlanılmış?

Böyleyse resmi word belgesinden çıkartabilir daha sonra da o nesneyi silebilirsin

DOCX belgesinsen resimleri çıkartmak için: https://products.groupdocs.app/parser/images/docx

Bir resmin üzerinde istenmeyen objeyi silmek için: https://theinpaint.com/

Tam olarak wordk belgesinde ne var bilmediğim için aklıma gelen senaryoyu yazdım.

muha189 2 ay önce

Merhaba abi şimdi şöyle jpg değilde bir tez yazısı var elimde onun tam ortasında büyük bir simge var bir iki harf gibi düşün hani oluyor ya tezler de mesela üniversitesinin logusu gibi ben yazıyı okuyamıyorum bu yüz den ne yapabilirim resim gönderecektim göndermesini bilemedim