Word  sayfamı  açıyorum,  açıldığı  gibi  donuyor

mat7 (341) 4 yıl önce sordu

Windows 7  bir leptopum  var.
Windows  tarafından  destek  kesildi  bilindiği  gibi.
Şuanda  Microsoft  Word  Belgesi  sayfamı  açıyorum  fakat  açıldığı  gibi  donuyor.
Ve  sayfayı  kapatamıyorum.
Ancak  bilgisayarı  tamen  kapatarak  kapanıyor  sayfa.
Bunun  sebebi  ne  olabilir  ve  çözümü  var mıdır ?
Yardımcı  olursanız  memnun  olurum.

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

Sistem özelliklerin nedir daha önce de varmıydı bu sorun .?

Eğer daha önce yoksa sistem geri yükleme yapabilirsiniz.

mat7 4 yıl önce

Evet b u aklıma gelmedi. şimdi yapacağım .Daha önce yoktu 2 gündür var . Sistem özellikleri şu sanırım mikrosoft windows stater 2010 @hydra (173)

hydra 4 yıl önce

Tamam biraz uzun sürebilir hatta bazı yerlerinde takılmış gibi görülebilir sabırla bekle ve kesinlikle bilgisayarı kapatma. Ben buralardayım :) @mat7

mat7 4 yıl önce

Kusura bakmayın hemen dönemedim . Durum aynı ve sayfa açılırken altta şu uyarı çıkıyor https://i.hizliresim.com/DOz2Pl.jpg @hydra (173)

hydra 4 yıl önce

Office hanngi sürüm ? Orjinal mi office yoksa crack mi ? Merak etme yardımcı olacağım

hydra 4 yıl önce

@mat7

mat7 4 yıl önce

tabi ki windows 7 orjimal olduğu giibi word programımda orjnnal https://i.hizliresim.com/yGY5b7.jpg @hydra (173)

hydra 4 yıl önce

Microsoft office güncel değil, başaka bir sürüm kullanıp denermisin mesela 2017 gibi.

mat7 4 yıl önce

Nasıl günceleyibilirim ? @hydra (173)

hydra 4 yıl önce

Eski sürümü dene öncelikle ( 2007 Sürümünü )

hydra 4 yıl önce

Yorumumu düzenleyeceğim bekle

hydra 4 yıl önce

Ayrıca o hata eskiden nbende de vardı çok eskiden 2013'te falan başka sürüme geçince düzelmişti şimdi yorumumu düzenleyeceğim bekle.

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Benim önerim ücretsiz Libre Office kullanman.  Hem para ödemezsin hem güncel kalırsın.

https://www.libreoffice.org/download/download/?type=win-x86_64&version=6.3.4&lang=tr adresinden indirebilirsin.  Hem de hız olarak bence Microsoft office uygulamasından daha hızlı