Wordpress'de makale tarzı ve konuları olan site kurmak.

lucas77 (199) 4 yıl önce sordu

Öncelikle Merhabalar

Başlıktan da anlaşılacağı üzere makale tarzı bir site kurmak isityorum uracağım site tamamı ile ücretsiz olacak onu belirteyim. Hangi temayı seçmeli ve neler yapmam lazım ? ve nelere dikkat etmeliyim ?  yardımcı bilgiler örneklere açığım.

-Teşekkür Ederim

Toplam 1 cevap

hydra (3812) 4 yıl önce cevapladı

Tema tamamen kişisel bir özelliktir, sizin neyi sevdiğiniz, hangi şablon/wallpaper i sevdiğin bunları kendin belirlemen gerekir. İnternetten araştırdım makalelere ve çoğu sıradan şablonlar ve temalar kullanmış, benim önerim sıradan bir şablon kullanmak. Çünkü şaşalı bir şablon okuyucunun dikkatini dağıtır.