Wordpress'de ücretsiz site kurmak

lucas77 (199) 4 yıl önce sordu

Öncelikle Merhabalar

Wordpress'de ücretsiz site kurma var mı ? yoksa 1 yıl ücretsiz olup önümüzdeki yıllarda ücret mi ödememiz gerekiyor ?

-Teşekkür Ederim

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

https://wordpress.com/ adresinden wordpress site açarsan ücretsiz kullanabiliyorsun. Tamamen ücretsiz. İlk sene ücretsiz değil. Burada sana 3 GB yer verilir ve  @hydra  arkadaşımın da dediği gibi lucas77.wordpress.com gibi bir adresin olur.

Sen eğer doğrudan lucas77.com olsun ve wordpress olsun dersen o zaman ücret ödersin.

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

Wordpress ile ücretsiz website kurabilirsin yalnız site adı "lucas77.com" yerine, "lucas77.wordpress.com" bu şekildedir...

Paketler ;

Resime tıklayarak siteye gidebilir, fiyatlandırma ve özelliklerine bakabilirsin.

lucas77 4 yıl önce

@hydra Aslında ''1 yıl ücretsiz olup önümüzdeki yıllarda ücret mi ödememiz gerekiyor ?'' şu sorunun cevabını tam alabilsem sevinirim.

hydra 4 yıl önce

Ücretsiz paket ücretsizdir, herhangi bir ücret ödemezsin. Hatta kredi kartı bile girmene gerek yok. Ücretli paket ücretlidir. Ben paketlere baktım 1 yıl ücretsiz olup gerisi ücretli diye b ir şey göremedim.

lucas77 4 yıl önce

@hydra Cevap için teşekkürler

hydra 4 yıl önce

Rica ederim @lucas77