Wordpress sayfayi kateogriye ekleme

ozcaneren (1) 3 yıl önce sordu

Merhaba,

Benim bir sitem var linkten https://www..../category/roportajlar/ diye giriş yapınca istediğim sayfa açılıyor ancak onu kategori kısmına eklemek istiyorum. Kısaca röportajlar kategorisine tıklayınca sayfa röportajlar kategorisinde gözüksün istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Linkten girince bu sayfa çikiyor.

Toplam 1 cevap

krsn (233) 3 yıl önce cevapladı

hazır tema kullanıyorsan onun için eklentiler var php bilgin varsa özelden link atıyorum ordan yapabilirsin wordpress codex sayfasında örnekleri var...