Wordpress'te eklenti kurarken " Paket yüklenemedi " hatası alıyorum, nasıl çözebilirim?

sametdemir (60) 3 yıl önce sordu

Arkadaşlar Wordpress'te bazı eklentileri yükleyemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Hata mesajı:

An error occurred while installing Service Finder Booking: Paket yüklenemedi. PCLZIP_ERR_BAD_FORMAT (-10) : Unable to find End of Central Dir Record signature.

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Barındırma paketinden dolayı bu hatayı alıyor olabilirsin bana sorarsan paketini yükseltmeyi dene, disk paketini aşmış olabilirsin yani sunucunda yeterli alan yok.