WordPress'te site dışına çıkma sorununu nasıl çözerim?

sapphire (66) 5 yıl önce sordu

Wordpress siteme herhangi bir siteden video embed ediyorum.Ancak videonun üzerine tıklayınca hangi siteden embed ettiysem o siteye gidiyor.Bunun önüne nasıl geçerim?(Yani siteme giren kişinin site dışına çıkmasını nasıl engellerim?)

Toplam 2 cevap

sapphire (66) 5 yıl önce cevapladı

Lütfen yardımcı olun

ilkaybaki (236) 5 yıl önce cevapladı

Sen youtube'dan linki alıyorsun sitene yapıştırıyorsun anladığım kadarıyla. Aşaıdaki adımları yaparsan sorunun çözülecektir.

1. Sol üstte "+" isareti var ona tıkla.

2. Arama bölümüne "video" yaz

3. Buradan "URL'den ekle" yazısına tıkla, sonra istediğin videonun linkini al yapıştır.

4. Videoyu kontrol etmek için "Ön izleme" tıkla izle kontrol et youtube'a yönlendiriyor mu diye.

Ben kontrol ettim video sitemde izledim.

sapphire 5 yıl önce

@ilkaybaki bu yazdığını bende yapıyorum ancak videoya tıklayınca youtube anasitesine gidiyor.Ben gitmesin istiyorum.Ve sadece youtube için değil diğer video siteleri içinde geçerli bu dediğim.Siteme giren kişi hiçbir şekilde dışarı çıkmasın istiyorum.