Worm:Win32/Autorun.AHY virüsü nasıl temizlenir?

kralantep27 (1) 4 yıl önce sordu

Flash bellekten win32/autorun.ahy Virüsü bulaştı, yerel disk E deki dosyalarım gözükmüyor.

Bilgisayara autorun.AHY adlı virüs bulaştı. Yerel Disk E harddiskimde olan bütün dosyalarım gitmiş görünüyor. kurtarma şansım var mı ?

Toplam 2 cevap

ybaskin34 (1440) 4 yıl önce cevapladı

Komut İstemini yönetici olarak çalıştırıp ardından aşağıdaki komutu girerek durumu denetekleyin.

attrib -h -r -s /s /d E:\*.*

(E yerine cihazınızın sürücü harfini kullanın)

ybaskin34 4 yıl önce

@kralantep27 öncelilkle yazdığım komutu deneyin eğer olmadıysa farklı çözüm yolları önerelim.

alattin (16999) 4 yıl önce cevapladı

https://uzmanim.net/soru/autorun-virusu-nasil-temizlenir/113

6 yıl önce paylaşılmış ama hala işe yarar görünüyor.