www.maxonclick.com bu çıkıyor internet sayfaları acilmiyor

murat5 (1) 7 yıl önce sordu

Virüs bulaştı diyor maxonclick ekranı çıkıyor nasıl kurtulabiliriz

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Karşınıza çıkan ekrandan ve Maxonclick isminden anlaşıldığı kadarıyla Modeminize virüs bulaşmış gibi duruyor.Modem virüsleri genelde eski ve güncellenmeyen(güncelleme almayan) modemlerde karşılaşılıyor.Bu konu hakkında genel olarak iki yolunuz mevcut.Ya modeminize yeni bir firmware yükleyeceksiniz (eğer üretici firma tarafından çıkarıldıysa) ya da yeni bir modem alarak bu sorunu çözeceksiniz.

Aşağıdaki konuda ayrıntılı olarak çözüm yolunu bulabilirsiniz.

Maxonclick virüsü nedir, nasıl çözülür?