www.tr-v9.net 'ten kurtulamıyorum

turanucak (1) 10 yıl önce sordu

http://www.tr-v9.net  bu lanet eklentiden kurtulamıyorum söylediğiniz adwcleaner ve junkware adlı programlarla temizledim  ama yinede almadı başka bir yöntem var mı KESİN bir çözüm varsa yardımcı olursanız sevinirim... mail: turanucak@hotmail.com

turanucak 10 yıl önce

ben zaten o dediklerinizi yapmıştım, tekrar denedim ama silinmiyor bilg. yeniden başlatıldığında tekrar geliyor.

Toplam 4 cevap

laboustasarim (693) 10 yıl önce cevapladı

Merhaba aşağıdaki linkte size gerekli çözümü sundum kolay gelsin  saygılarımla...

http://uzmanim.net/soru/tr-v9-net-kaldirma-tr-v9-net-temizleme/2141

turanucak 10 yıl önce

•ben zaten o dediklerinizi yapmıştım, tekrar denedim ama silinmiyor bilg. yeniden başlatıldığında tekrar geliyor.

murat (12492) 10 yıl önce cevapladı

laboustasarim'ın verdiği linkteki tüm adımları eksiksiz yaparsanız kesin çözümdür. Bizzat benim tarafımdan test edilmiştir.

Ayrıca Shortcut Cleaner nedir? Shortcut Cleaner nasıl kullanılır? programını deneyebilirsiniz.www.tr-v9.net tarayıcı korsanından kurtulmak için iyi bir programdır.

Internet Explorer, Chrome, Firefox gibi tarayıcıların kısayollarını www.tr-v9.net'den temizler.

turanucak (1) 10 yıl önce cevapladı

~~ben zaten o dediklerinizi yapmıştım, tekrar denedim ama silinmiyor bilg. yeniden başlatıldığında tekrar geliyor.

laboustasarim 10 yıl önce

bigisayarınız teamviewer 9 programını kurunuzu kuruldukdan sonra sol kısımda id ve şifre vardır bu programı açtıktan sonra kapatmayınız ıd ve şifreyi yorum olarak yazarsanız uzak bağlantı saglayıp kaldırabilirim...

murat 10 yıl önce

Eklentileri silmeyi atlıyorsunuzdur. Yöntem bizzat tarafımca uygulanmış ve kesin çözümdür.

tulay (1) 10 yıl önce cevapladı

Arkadaşlar tr-v9.net ile ilgili benimde sıkıntım var, ne uyguladıysam pc yi kapatıp açtığımda tekrar aktif oluyor. Lütfen yardımcı olur musunuz?

turanucak 10 yıl önce

aynen bende denedim uğraştım ama olmadı..