x64 tabanlı Sistemlerde Windows 10 Sürüm 1511 için Güncelleştirme (KB3122947) - Hata 0x80070643

btlakdmr (3) 8 yıl önce sordu

Windows Update'de güncelleştirme yaparken bu hatayı alıyorum. Diğer bir konuda da böyle bir hata gördüm, CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp

dism / online / add-paket /packagepath:C:\Windows\SoftwareDistribution\Download\c4a1b8896ce9fbfea96c1ee6890d52a5\windows10.0-kb3122947-x64.cab

enterladım. Lakin sorun çözülmedi.

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 8 yıl önce cevapladı
dism /online /add-package /packagepath:C:\Windows\SoftwareDistribution\Download\c4a1b8896ce9fbfea96c1ee6890d52a5\windows10.0-kb3122947-x64.cab

Bu şekilde yap ve yeniden dene.

btlakdmr 8 yıl önce

Dediğiniz şekilde bilgisayarımda yaptığımda oldu, fakat aynı şeyi tabletimde denediğimde "Error 3" adlı bir hata alıyorum. Bu durumda ne yapmam gerekiyor?

temmuz 8 yıl önce

Tablet için birşey söyleyemem. Zira deneme yapabilmem için elimde bir tabletim olması gerekmektedir, fakat yok.

btlakdmr 8 yıl önce

http://imgim.com/image/7852incib1841798.png Dediğiniz kodu yapıştırdığımda böyle bir ekran çıkıyor. Görüpte birşey diyemez misiniz? Bu arada tablet 32 bit, 64 değil.

temmuz 8 yıl önce

32 Bit ise hiç bakmama bile gerek yok. Çünkü benim verdiğim komut, x64 taban çözümü için. Fakat sen yine komut kodlarının sonundaki x64.cab'ı x86cab şeklinde değiştirerek deneyebilirsin. Belkide tutar, kimbilir :)

btlakdmr 8 yıl önce

Maalesef, olmuyor :/

temmuz 8 yıl önce

Öyleyse bu konuyu ayrıca araştırmalısın. Eğer ben ilgili konuda web platformunda birşeylere rastlarsam buradan sana bilgi aktarırım. Kolay gelsin.