X7 Oscar Keyboard Editor kullanımı

taha17 (91) 7 yıl önce sordu

X7 G800V klavyemi oyunlarda nasıl kullanırım oyunlarda tuş ayarlarını değiştirdiğim zaman klavyedeki "G" tuşlarını ekleyemiyorum başlıkta belirttiğim driver ile ekleme seçeneğim var mı?

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Farklı fonksiyon tuşlarına sahip fare ve klavyelerde genelde sürücü (driver) bulunur.Bu sürücülerin içinde ayrıca bir yazılım gelir.Yazılım açıldığında klavyenizdeki ek fonksiyon tuşlarının ne iş yapacağını ayarlanızı sağlayan bir arayüz olur.Siz bu arayüz üzerinden bir komut atarsınız ve klavyenizdeki ek fonksiyon tuşlarına bastığınızda bu komut çalışmış olur.

YouTube üzerinde Türkçe olarak bir kullanıcı klavye sürücü kullanımı hakkında bir video paylaşmış.Oradan yararlanabilirsiniz.

YouTube üzerindeki videoya buradan ulaşabilirsiniz.