Xapk uzantılı dosyalar nasıl açılır?

temmuz2004 (47) 6 yıl önce sordu

Xapk uzantılı dosyaları nasıl açabilirim

Xapk uzantılı dosyalar nasıl yüklenir?

omercik 6 yıl önce

Güzel bilgi, teşekkürler :)

hakan 6 yıl önce

@temmuz2004 sen bu işi öğrenmeye başladın, tebrikler

temmuz2004 6 yıl önce

@hakan @farurhenho sağolun abi :)

Toplam 1 cevap

temmuz2004 (47) 6 yıl önce cevapladı

Xapk apk dosyasının bir değişik türüdür. Bu tür xapk dosyalarını açmak için Xapk Installer Adlı uygulamayı yüklemenız lazım  bunun için bir program a ihtiyacınız var

İndirmek için tıklayın

Yüklendikten sonra kendisi telefonunuzdaki xapk ve apk uzantılı dosyaları bulur.

Resimdede görebildiğiniz gibi xapk uzantılı oyunlar var bunları yüklemek için Install Butonuna tıklayınız. Ve karşınıza yükleme yeri gelecektır bundan sonra iş sizde.

İyi günler...