xiaomi mi 360° ev güvenlik kamerası Wi-Fi bağlantı sorunu

refikilhan (1) 1 yıl önce sordu

Mi 360 Ev güvenlik kamerası kullanıyorum, modem şifresi değiştirdim ama kameraya yeni şifreyi nasıl yükleyeceğimi bulamadığım için ağ bağlantısı yüzünden çalışmıyor, yeni Wi-Fi şifresini kameraya nasıl yüklerim.

Teşekkürler.

refikilhan 1 yıl önce

Sorunu çözdüm, konu kapatılabilir.

hakan 1 yıl önce

@refikilhan nasıl çözdüğünü paylaşırsan seninle aynı sorunu yaşayanlar da bundan faydalanabilir

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 1 yıl önce cevapladı

Mi Home App uygulamasını telefonuna yüklemelisin.  Google Play ya da App Store üzerinden telefonuna Mi Home App uygulamasını yükledikten sonra Mi Home uygulaması içinde + tuşuna basarak xiaomi mi 360° cihazını telefona ekle. MEvcut ekli varsa önce onu kaldır.

Eklediğin xiaomi mi 360° cihazına dokunduğunda xiaomi mi 360° Choose router ekranında WiFi seçmeni isteyecek oradan kablosuz ağını seçmeli ve yeni parolayı girmelisin.