Xiaomi MIUI 13 güncellemesinden sonra şarjım çabuk bitiyor, ne yapabilirim?

muhammet34 (5) 2 yıl önce sordu

Xiaomi red mi note 10 pro modelini kullanıyorum. MIUI 13 güncellemesini yaptım geceden sabaha şarjım hiç düşmezdi şimdi %10-15 civarı düşüş yaşıyorum. Gün içinde de şarjım çabuk bitiyor. Önceden 2 gün rahat yetiyordu şimdi 1 gün anca yetiyor. Uygulamalar da yavaşlamaya başladı. Yani sadece şarj konusunda değil diğer şeylerde de sıkıntı yaşıyorum. Keşke yapmasaydim. Bunun için ne yapabilirim acaba

Toplam 1 cevap

ilkaybaki16 (572) 2 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Güncellemeden sonra bu tip sorunlar olabiliyor, cihaza format atmakta fayda var.