Xiaomi Pocophone F1 Ön Kamera Tersten Video Çekiyor

birhanbirtane (8) 5 yıl önce sordu

Xiaomi Pocophone F1 telefonum var. Ayarlardan  ayna Ön kamerayı açtigimda Ön kameradan çektiğim fotoğraflar çektiğim gibi kaydoluyor fakat ön kameradan çektiğim videolarda kaydedilirken video tersten kaydoluyor. Videoyu çekerken sağ elimi kaldırıyorum ama kaydolunan videoda sol elim kalkıyor. Fotoğraflarda ise dediğim Gibi  böyle bir sıkıntı yok.

darkcrak 5 yıl önce

Sanırım ayna özelliğini aktif etmişsin

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 5 yıl önce cevapladı

Kamera ayarlarında  Ayna ön kamera seçeneği Açık / Kapalı bunu kontrol et. Sorun bundan kaynaklanıyordur.

darkcrak 5 yıl önce

Aynen öyle ben de yorum kısmına öyle yazmıştım

birhanbirtane 5 yıl önce

İşte onu diyorum. Yapınca sadece fotoğrafta düzeliyor video ters kalıyor