Xiaomi Türkiye mağazası nerede, ne zaman açılacak?

omercik (9418) 5 yıl önce sordu

Xiaomi Türkiye'ye geliyor mu?

Xiaomi Türkiye mağazası nerede açılacak?

Xiaomi Türkiye mağazası açıldı mı yoksa açılacak mı? Xiaomi Türkiye mağazası ne zaman açılacak?

Toplam 5 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Xiaomi Türkiye mağazası ne zaman açılacak?

Xiaomi, EVEFONE ile yaptığı iş ortaklığı sonucunda ilk mağazasını 16 Eylül tarihinde İstanbul'da açıyor. Xiaomi Türkiye mağazası Vadistanbul Alışveriş Merkezinde 16 Eylül tarihinde açılacak.

Xiaomi'nin İstanbul'da açacağı mağazada pek çok Xiaomi ürününü inceleyip satın alabileceğiz. Önceden Xiaomi telefonları ve diğer ürünleri ithalatçı garantili şekillerde yani çok zor bulunuyordu. Xiaomi'nin 16 Eylül'de açacağı Türkiye mağazasıyla beraber bu sorun ortadan kalkacak ve Mi 8 de dahil olmak üzere pek çok Xiaomi ürününü resmi olarak satın alabileceğiz.

ismailsarp (6010) 5 yıl önce cevapladı

Umarım resmi mağazanın açılması fiyatları arttırmaz. Ancak garanti bakımından insanlar güven oluşturacak. Bu fiyatlar ile Huawei, Xiamo gibi markaların Samsung, Apple gibi markaları geçeceğini düşünüyorum.

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Vay be ne güzel haber.  Bu ülkeye resmi olarak gelen havasında mı suyundan mı bir değişiyor ama hayırlısı umarım bunlar değişmezler.

alattin (16999) 5 yıl önce cevapladı

Ne zaman gelecekler diye merak ediyordum. Çok iyi oldu. Geç bile kaldılar. Pek çok firma Xiaomi ürünlerini neredeyse destek vermeden sattı. Artık destek alabiliyor olmak güzel olacak.

temmuz (12505) 5 yıl önce cevapladı

Ama çok uzakta.. Sarıyerde.. Bunca senedir İstanbulluyum, daha Sarıyere gitmek nasip olmadı :)

murat 5 yıl önce

güzel mekandır hocam gitmekte fayda var

temmuz 5 yıl önce

Gideriz müsait bir zamanda. Biliyorsun boş gezenin boş kalfasıyız nasıl olsa :) @murat